С нова корпоративна мрежова инфраструктура, включваща както фиксирана, така и безжична свързаност, както и решение за сигурност, базирано на UTM устройство, разполага Поликлиника България.
Комплексният инфраструктурен проект е реализиран от българския системен интегратор Velox Systems. Те са изградили и мащабен контактен център, интегриран с облачната платформа Consento. Чрез нея се управляват процесите в лечебните заведения и комуникацията с пациентите. Разработена е специално за нуждите на Поликлиника България. Проектът е включвал и доставка на персонални компютри за нуждите на здравния център.
“Избрахме Велокс, защото търсихме екип с опит в комплексни проекти, който може да отговори на специфичните изисквания на Поликлиника България и то – в кратки срокове. Успешната реализация на проекта показва, че сме били на прав път и тепърва ще разчитаме на компанията занапред“, коментира Бранимир Радуилов, управител на Поликлиника България.
Снимка: Поликлиника България.
“Реализацията на толкова мащабен и сложен проект в една чувствителна област каквато са здравните услуги ни позиционира като доставчик на надеждни и сигурни решения за корпоративни комуникации и мрежи“, добавя Николай Калчев, основател и управител на Velox Systems.